Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Sezonas noslēguma svētki un zaļumballe Ratniekos
LU Konferenču un atpūtas komplekss "Ratnieki"
18.09.2013.

Šajā nedēļas nogalē, 20. septembrī, LU konferenču un atpūtas komplekss „Ratnieki” un aģentūra ``Let`s Enjoy``, aicina uz sezonas noslēguma pasākumu un rudens svinībām. Ikviens viesis varēs piedalīties galda spēļu turnīros un vērot paraugdemonstrējumus, bet visas nakts garumā izdejoties zaļumballē.

Plaša un piesātināta programma līdz viesību beigām - uz skatuves spīdēs leģendārā grupa „Dakota”. Lielajā siena Šķūnī redzēsiet unikālu apgaismojumu, siena krodziņā strādās meitenes no Kārumlādes,  Rūnu zinātāja palīdzēs ieskatīties savā liktenī, iespēja iegādāties Latvijā ražotas unikālas dāvanas jubilāriem, pirmajiem visā plašajā pasaulē redzēt un spēlēt jaunās galda spēles Ker-Bi un Kenoss, baudīt kopīgu lielāko Medus torti pusnaktī, dāvanas un pārsteigumi no sponsoriem (kā jau dzimšanas dienā), pilnīgi visas biļetes piedalīsies lielajā loterijā (galvenā balva – velosipēds).  Mūs apciemos arī TV un teātra zvaigznes (Zentiņa arī brauks skatīties pēc cienīga precinieka).

Pasākumu organizē radoši darbīgā aģentūra ``Let`s Enjoy`` sadarbībā ar LU konferenču un atpūtas kompleksu „Ratnieki”, kā savu pirmās oficiālās dzimšanas dienas svinības prezentācijas pasākumu, aicinot uz sezonas noslēguma zaļumballi arī tos saulainos cilvēkus, kuri savu dzimšanas ballīti vēlētos atkārtot – tātad ikvienu.

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes biļešu pārdošanas punktos.

Īpašais piedāvājums ar nakšņošanu:

Latvijas industriālā mantojuma izcilākā pārstāvja - tekstiluzņēmuma „Rīgas audums ” īpašnieka un vadītāja Roberta Hirša (1895-1972).lauku īpašumā „Ratnieki”

 

  • 2 biļetes uz Lielāko DZIMŠANAS DIENAS BALLĪTI VISIEM, kopā ar DAKOTU
  • nakšņošana divvietīgā lauku īpašuma „Ratnieki” istabā,
  • brokastis Lielās klēts krodziņā uz saimnieka rēķina,
  • Rīta sēņošanu Gaujas Nacionāla parka mežos.
  • Cena 2 personām – 33 Ls

Biļetes un nakšņošanu ir iespējams veikt arī sazinoties ar organizatoriem:  E-pasts: guntaspasts@gmail.com , Tel. nr. 29158821.